MediaInfo

MediaInfo 0.7.41

Zobacz jaki kodek ukrywa się w pliku audio/wideo

Zalety

  • Kompletna analiza
  • Rozpoznaje większość możliwych kodeków
  • Odnośniki do witryn kodeków w internecie

Wady

  • Nie wykryto

Dobry
7

MediaInfo pozwala ustalić jakiego kodeka użyto do przygotowania pliku filmowego lub muzycznego. Okazuje się to przydatne podczas problemów z odtwarzaniem pobranych klipów i piosenek.

Kodeki to małe programy umożliwiające odtwarzanie plików multimedialnych. Zasada jest prosta, jeśli dany kodek został użyty do stworzenia pliku muzycznego lub filmowego, jego obecność w systemie jest niezbędna do jego odtworzenia. Czasem jednak plik się nie odtwarza. Brak kodeka. Ale jakiego? Z pomocą przychodzi MediaInfo.

Zasad działanie MediaInfo jest prosta. Wystarczy wczytać plik aby po chwili uzyskać wyczerpujące informacje. Oprócz nazwy kodeka i jego wersji możesz poznać rozdzielczość filmu w pikselach, proporcje obrazu, ilość klatek na sekundę, ilość kanałów audio i jakość dźwięku. Program informuje również o rozdziałach na jakie podzielono film i o listach dialogowych.

MediaInfo rozpoznaje kodeki użyte w plikach filmowych i dźwiękowych. Jeśli potrzebujesz wyczerpujących informacji na ten temat, ten program na pewno Ci pomoże.

MediaInfo obsługuje następujące formaty

Video: MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB)
Audio: OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF
Sous-titres: SRT, SSA, ASS, SAMI

MediaInfo

Download

MediaInfo 0.7.41

Opinie użytkowników o MediaInfo